Medycyna

Tematyczna strona internetowa!

Home » Zdrowie » Zabiegi ginekologii estetycznej i laserowej łatwym i przyjemnym panaceum na intymne problemy kobiet

Zabiegi ginekologii estetycznej i laserowej łatwym i przyjemnym panaceum na intymne problemy kobiet

Posted by admin On May - 28 - 2018 Comments Off on Zabiegi ginekologii estetycznej i laserowej łatwym i przyjemnym panaceum na intymne problemy kobiet
Zabiegi ginekologii estetycznej i laserowej łatwym i przyjemnym panaceum na intymne problemy kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej budowy warg sromowych czy łechtaczki, miewasz problem z osiąganiem satysfakcji w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić wygląd okolic intymnych – medycyna estetyczna ma dla szereg opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te problemy oraz wydatnie polepszą komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest używany również dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i metody jego dopasowania do konkretnej sprawy ustalane będą w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej oraz zmniejsza bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w zasadzie niedokuczliwa oraz niezwykle szybka, Etap gojenia, względem klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z tym połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Rezultatem jest odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, oraz pewności siebie.
Zaraz po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Polecamy:

Wrocław ginekolog

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje problemy, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.